Catering Bydgoszcz

Organizujesz szkolenie i szukasz usług firmy cateringowej? Planujesz przyjęcie w gronie znajomych i nie chcesz martwić się kwestią związaną z organizacją posiłków? A może jesteś organizatorem imprezy firmowej i chcesz zamówić catering? Doskonale trafiłeś, serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty, w ramach której przygotujemy dla Ciebie catering, z którego będziesz zadowolony w 100%!
Posiadamy niezbędne doświadczenia i zasoby, dzięki którym jesteśmy w stanie obsłużyć zlecenia na catering w czasie szkoleń, imprez czy uroczystości rodzinnych. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia, bez względu na jego wielkość. Jeśli wiec szukasz firmy cateringowej w Bydgoszczy, to bezwzględnie musisz nam zaufać. Dzięki temu będziesz mógł ze spokojem zająć się pozostałymi aspektami organizowanej przez siebie imprezy mając świadomość, że kwestie związane z cateringiem stać będą na najwyższym poziomie.
catering bydgoszcz - oferta firmy

Catering na wysokim poziomie

Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby i oczekiwania. My przygotujemy dla Ciebie optymalne rozwiązania pozostawiając Ci duży wpływ na zestaw dań przygotowywanej usługi cateringowej. Wszystko na czas dostarczymy na wskazany adres, a Ty wraz ze swoimi Gośćmi będziesz mógł cieszyć się smakowitymi i gorącymi potrawami.
Zachęcamy do korzystania z naszej oferty, zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

52 325 00 11

Catering dla firm

Spora ilość Klientów decydujących się na zamówienie cateringu właśnie w naszej restauracji  to firmy. Z przyjemnością obsługujemy zarówno małe, jak i średnie i duże firmy pragnące zamówić catering na spotkania biznesowe, uroczystości firmowe czy szkolenia odbywające się wewnątrz firm. Zawsze dbamy o to, aby organizacja cateringu firmowego stała na najwyższym poziomie, dzięki czemu firmy korzystające z naszych usług są na tyle zadowolone, że w przyszłości bez zastanowienia ponownie korzystają z naszej oferty. Zapewniamy, że jeśli i Ty szukasz oferty cateringowej dla firm w Bydgoszczy, to po skorzystaniu z naszej propozycji z pewnością będziesz zadowolony!

Catering z dowozem na szkolenia

Organizujesz szkolenie i chcesz mieć pewność, że jego uczestnicy będą mieli dostęp do smacznych dań, kanapek i napojów? Chcesz mieć świadomość, że o wszystko to zadbają kompetentni ludzie, którzy zawsze stają na wysokości zadania? Świetnie się składa. W ramach usług cateringowych obsługujemy również wszelkiego rodzaju szkolenia organizowane na terenie Bydgoszczy. Jeśli planujesz takie szkolenie, na którym pojawi się wiele osób, to śmiało skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę na catering, dzięki któremu nie będziesz musiał się martwić, że uczestnicy szkolenia będą głodni lub spragnieni!

Catering okolicznościowy

Przygotujesz uroczystość rodzinną, w czasie której chcesz poświęcić czas swoim bliskim nie musząc martwić się o kwestie związane z jedzeniem i napojami? Chcesz mieć pewność, że na Twoim stole w elegancki sposób podane będą smaczne i świeże posiłki? Świetnie trafiłeś. Z dumą podejmujemy się kolejnych zleceń w ramach usług cateringowych na: urodziny, jubileusze, spotkania rodzinne i święta. Z wielką przyjemnością przyjmiemy również Twoje zlecenie. Pamiętaj, że współpracując z nami możesz liczyć na indywidualne podejście, pełną fachowość i gotowość do spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań!
Ale to nie wszystko. W ramach naszej oferty przygotowujemy w Bydgoszczy catering również dla dzieci, na Wesele, na Wigilię, Wielkanoc, imprezy czy komunie. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Catering w Bydgoszczy - Cennik

Zastanawiasz się ile kosztują nasze usługi cateringowe? Musimy Cię powiadomić, że obsługujemy tak różne zamówienia, że z doświadczenia wiemy, że nie jesteśmy w stanie przygotować jednego, sztywnego cennika na catering. Dlatego, jeśli chcesz poznać indywidualną wycenę catering, który spełni Twoje oczekiwania, to skontaktuj się z nami i pozwól, abyśmy informację tę przedstawili Ci po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami.